StarTech.com 100ft CAT6 Ethernet Cable, 10 Gigabit Snagless RJ45 650MHz 100W PoE Patch Cord, CAT 6 10GbE UTP Network Cable w/Strain Relief, White, Fluke Tested/Wiring is UL Certified/TIA - Category 6 - 24AWG (N6PATCH100WH) - Patch-kabel - RJ-45 (hane) till RJ-45 (hane) - 30.5 m - UTP - CAT 6 - hakfri - vit
Varukod N6PATCH100WH
Tillverkare StarTech
Garanti Okänd
För illustrativt syfte endast
Lager Antal Preliminär leverans Pris
Moms
IMSE 5 2026-05-18 Obekräftad 35,09
DCSSE2 5 2026-05-29 Obekräftad 38,73
SE089 0  2026-05-29 Obekräftad 33,38
DCSSE1 0 Obekräftad 38,73
Marknadsföringsbeskrivning
Viktiga Säljargument
  • 100% copper - a better value
  • 24 AWG wire
  • 50-micron gold connectors
Produktegenskaper
  • 100% copper - a better value
  • 24 AWG wire
  • 50-micron gold connectors
Produktbeskrivning
StarTech.com 100ft CAT6 Ethernet Cable, 10 Gigabit Snagless RJ45 650MHz 100W PoE Patch Cord, CAT 6 10GbE UTP Network Cable w/Strain Relief, White, Fluke Tested/Wiring is UL Certified/TIA - Category 6 - 24AWG (N6PATCH100WH) - patch-kabel - 30.5 m - vit
Typ
Patch-kabel - CAT 6
Teknik
UTP (oskärmat tvinnat par)
Kablageschema
T568B
Egenskaper
Hakfri
Längd
30.5 m
Kontaktdon
RJ-45 - hane
Kontakt (andra änden)
RJ-45 - hane
Färg
Vit
Tillverkarens garanti
Begränsad livstidsgaranti
Typ av nätverkskabel
Patch-kabel - CAT 6
Teknik
UTP (oskärmat tvinnat par)
Kablageschema
T568B
Mantelmaterial
PVC
American Wire Gauge (AWG)
24
Egenskaper
Hakfri
Längd
30.5 m
Färg
Vit
Kontaktdon
Kontakt (andra änden)
Standarder som följs
RoHS, ETL - upp till 650 MHz