StarTech.com 90x25mm High Air Flow Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ TX3 (FAN9X25TX3H) - Fläktsats för system - 92 mm
Kategori Datorfläktar
Varukod FAN9X25TX3H
Tillverkare StarTech
Garanti 12 Månader
För illustrativt syfte endast
Lager Antal Preliminär leverans Pris
Moms
SE089 2 2026-05-19 Obekräftad 149,39
IMSE 0 Obekräftad 153,48
EETSE 0 Obekräftad 247,50
DK773  2  2026-06-08 Obekräftad 297,32
DK773 0 Obekräftad 297,32
Marknadsföringsbeskrivning
Add additional chassis cooling with a 90mm high flow case fan. This 9.25cm x 9.25cm x 25mm (2600 RPM) computer case fan helps prevent computer systems from overheating, thereby increasing efficiency and stability.
Produktbeskrivning
StarTech.com 90x25mm High Air Flow Dual Ball Bearing Computer Case Fan w/ TX3 (FAN9X25TX3H) - fläktsats för system
Produkttyp
Fläktsats för system
Fläktdiameter
92 mm
Bullernivå
33 dBA
Tillverkarens garanti
1 års garanti
Produkttyp
Fläktsats för system
Fläktdiameter
92 mm