PRIMECOOLER PC-6020L12S - Case fan - 60 mm - black
Kategorija Fanless hlajenje
Koda PC-6020L12S
Znamka PRIMECOOLER
Garancija 24 mesecev
Slike so simbolične.
Skladišče Zaloga (kos) Dob. rok Cena
DDV
CZ016 1 18. 05. 2026 📞 pokličite nas 37,65
Marketinški opis
Product Description
PRIMECOOLER PC-6020L12S case fan
Product Type
Case fan
Colour
Black
Fan Diameter
60 mm
Fan Height
20 mm
Fan Bearing
Sleeve bearing
Product Material
Plastic
Dimensions (WxDxH)
6 cm x 6 cm x 2 cm
Product Type
Case fan
Product Material
Plastic
Width
6 cm
Depth
6 cm
Height
2 cm
Colour
Black
Fan Diameter
60 mm
Fan Height
20 mm
Fan Bearing
Sleeve bearing
Start Voltage
12 V