PRIMECOOLER PC-5010L12B - Case fan - 50 mm - black
Kategorija Fanless hlajenje
Koda PC-5010L12B
Znamka PRIMECOOLER
Garancija 24 mesecev
Slike so simbolične.
Skladišče Zaloga (kos) Dob. rok Cena
DDV
CZ016 1 18. 05. 2026 📞 pokličite nas 42,07
Product Description
PRIMECOOLER PC-5010L12B case fan
Product Type
Case fan
Colour
Black
Fan Diameter
50 mm
Fan Height
10 mm
Fan Bearing
Dual ball bearing
Rated Voltage
12 V
Product Material
Plastic
Dimensions (WxDxH)
5 cm x 5 cm x 1 cm
Product Type
Case fan
Product Material
Plastic
Width
5 cm
Depth
5 cm
Height
1 cm
Colour
Black
Fan Diameter
50 mm
Fan Height
10 mm
Fan Bearing
Dual ball bearing
Rated Voltage
12 V