Neomounts DS75-450BL2 - Mounting kit (articulating arm, grommet clamp, topfix clamp) - full-motion - for 2 LCD displays - black - screen size: 17"-32" - desktop
Κατηγορία
Βάσεις τηλεοράσεων & οθονών
Κωδικός
DS75-450BL2
Μάρκα
Neomounts
Εγγύηση
60 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
×
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα
Ποσ
Εκτιμώμενη παράδοση
Τιμή
ΦΠΑ
DK773
12
25/5/2026
~ 4 εβδομάδες
209,10
DK773
~ 4 εβδομάδες
Σύγκριση
Προσθήκη στη σύγκριση
Αφαίρεση όλων από τη σύγκριση
Εύρεση παρόμοιων
Γνωρίσματα
Εκτεταμένη περιγραφή
Product Description
Neomounts DS75-450BL2 mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - black
Product Type
Mounting kit (full-motion) - desktop
Mounting Components
Articulating arm, grommet clamp, topfix clamp
Dimensions (WxDxH)
76.1 cm x 11.5 cm x 64.6 cm
Adjustable Width
54 cm
Adjustable Depth
68 cm
Adjustable Height
28 cm
Tilt
-10° to 10°
Rotation
-180° to 180°
Swivel
-10° to 10°
Adjustments
Tilt, rotation, swivel, height, depth, width
Recommended Use
2 LCD displays
Recommended Display Size
17"-32"
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm, 100 x 100 mm
Max Load Weight
8 kg
Colour
Black
Package Content
Mounting hardware
Manufacturer Warranty
5-year warranty
Width
76.1 cm
Depth
11.5 cm
Height
64.6 cm
Adjustable Width
54 cm
Adjustable Depth
68 cm
Adjustable Height
28 cm
Colour
Black
Package Content
Mounting hardware
Type
Mounting kit
Mounting Components
Design
Full-motion
Recommended Use
2 LCD displays
Placing / Mounting
Desktop
VESA Mounting Interface
75 x 75 mm, 100 x 100 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
17"-32"