StarTech.com 2U Fixed Server Rack Mount Shelf, 22in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19" AV/Data/Network Equipment Rack with Cage Nuts & Screws, 50lbs Weight Capacity, 22" Deep - 2U Network Rack Shelf (CABSHELF22) - Rack shelf - black - 2U - 22" - for P/N: RK1233BKM, RK2433BKM, RK2537BKM, RK3236BKF, RK4236BKB, RK4242BK24, RK4242BK30
Κωδικός CABSHELF22
Μάρκα StarTech
Εγγύηση 12 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
DE748 3 20/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 85,74
DK773  10  2/6/2026 ~ 4 εβδομάδες 109,73
DK773 0 ~ 4 εβδομάδες 109,73
Περιγραφή μάρκετινγκ
Add a sturdy, 22in depth fixed shelf into almost any server rack or cabinet. The CABSHELF22 2U 22in Depth Fixed Rack Mount Shelf lets you add a compact, 2U shelf to virtually any standard 19-inch server rack or cabinet with front mount options. This TAA compliant product adheres to the requirements of the US Federal Trade Agreements Act (TAA), allowing government GSA Schedule purchases.
Product Description
StarTech.com 2U Fixed Server Rack Mount Shelf, 22in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19" AV/Data/Network Equipment Rack with Cage Nuts & Screws, 50lbs Weight Capacity, 22" Deep - 2U Network Rack Shelf (CABSHELF22) - rack shelf - 2U
Product Type
Rack shelf
Colour
Black
Rack Size
22"