StarTech.com SSD Mounting Bracket - Solid Metal - 2.5in to 3.5 Hard Drive Adapter - SSD Bracket - SSD Upgrade Kit (BRACKET25SAT) - Storage bay adapter - for P/N: 25S22M2NGFFR, S322M225R, SAT2M2NGFF25, SAT32M225, SAT32MSAT257, ST521PMINT
Κωδικός BRACKET25SAT
Μάρκα StarTech
Εγγύηση 12 - 24 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
DE748 19 22/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 20,19
DK773 5 25/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 22,80
DK773  38  4/6/2026 ~ 4 εβδομάδες 22,80
Περιγραφή μάρκετινγκ
Mount a 2.5in SATA hard drive to any desktop with an available 3.5in bay. This Serial ATA hard drive mounting kit allows you to install a 2.5in SATA hard drive in a 3.5in drive bay. The 2.5in to 3.5in SATA hard drive mounting kit features a sturdy aluminum bracket, as well as a combined 7+15 pin SATA + LP4 Power to SATA cable - which helps simplify installation and reduce clutter within the computer case.
Key selling points
Product Description
StarTech.com SSD Mounting Bracket - Solid Metal - 2.5in to 3.5 Hard Drive Adapter - SSD Bracket - SSD Upgrade Kit (BRACKET25SAT) - storage bay adapter
Device Type
Storage bay adapter
Expansion Bays
1 x internal - 2.5"
Compatible Bay
1 3.5"