StarTech.com 2.5in SATA/SAS SSD/HDD to 3.5in SATA Hard Drive Converter - Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - 25SATSAS35 - Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - for P/N: S352BU33HR, SATDOCK5U3ER, SATDUP11IMG, SATERASER4, SATSASDUPE11, SU2DUPERA11
Κωδικός 25SATSAS35
Μάρκα StarTech
Εγγύηση 12 - 24 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
DE748 20 22/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 29,69
DK773  40  4/6/2026 ~ 4 εβδομάδες 36,43
DK773 0 ~ 4 εβδομάδες 36,43
Περιγραφή μάρκετινγκ
Turn Virtually any 2.5" SATA or SAS Hard Drive into a 3.5" SATA Drive. The 25SATSAS35 2.5-inch SATA/SAS to 3.5-inch SATA Hard Drive Converter converts a 2.5-inch SATA or SAS hard drive (HDD) or solid state drive (SSD) into a 3.5-inch form factor SATA Hard Drive.
Suitable for drives with a height of up to 15mm, virtually any 2.5-inch SATA or SAS hard drive can be made to look and function like a 3.5-inch hard drive - complete with standard mounting points along the sides and bottom (including 3 points along the sides for compatibility with some Dell systems).
Product Description
StarTech.com 2.5in SATA/SAS SSD/HDD to 3.5in SATA Hard Drive Converter - Storage bay adapter - 3.5" to 2.5" - black - 25SATSAS35 - storage bay adapter
Device Type
Storage bay adapter
Colour
Black
Supported Form Factor
3.5" to 2.5"
Expansion Bays
1 x internal - 2.5"
Compatible Bay
1 3.5"