StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F/M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable (FAN4SPLIT12) - Fan power splitter - 4 pin PWM (F) to 4 pin PWM (M) - 31 cm - for P/N: FAN1156PWM, FAN12025PWM, FAN8025PWM
Category: Power Cables
Code: FAN4SPLIT12
Brand: StarTech
Warranty: 24 Months
For illustrative purpose only
Prices indicated are without delivery costs and VAT
Read more
Stock Qty Est. Delivery Price
VAT
FR281 428 7-14 days unknown 3.50
NL326 20 7-14 days unknown 3.86
ES087 11 7-14 days unknown 3.90
ES093 26 7-14 days unknown 3.90
ES090 32 7-14 days unknown 3.99
BE987 10 7-14 days unknown 4.03
CZ015 17 7-14 days unknown 4.07
IT328 8 7-14 days unknown 4.14
NO724 10 7-14 days unknown 4.27
SE089 10 7-14 days unknown 4.38
AT091 17 7-14 days unknown 4.99
Marketing description
Product Description
StarTech.com 12in 4 Pin Fan Power Splitter Cable - F/M - 1ft Fan Y Cable - 1ft 4-pin Fan Splitter Cable (FAN4SPLIT12) - fan power splitter - 4 pin PWM to 4 pin PWM - 31 cm
Type
Fan power splitter
Length
31 cm
Connector
4 pin PWM - female
Connector (Second End)
2 x 4 pin PWM - male