Scythe Kaze Flex 120 RGB PWM SU1225FD12LR-RDP - Case fan - 120 mm
Kategooria:
Ventikad korpustele / sülekatele
Tootekood:
SU1225FD12LR-RDP
Tootja:
Scythe
Garantii:
12 - 24 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
×
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu
Kogus
Eeldatav tarne
Hind
KM
CZ016
1
Teadmata
47,76
DK773
1
Teadmata
60,96
DK773
Võrdle
Lisa võrdlusesse
Puhasta võrdlus
Leia sarnane toode
Toote omadused
Täielik spetsifikatsioon
Product Description
Scythe Kaze Flex 120 RGB PWM SU1225FD12LR-RDP - case fan
Product Type
Case fan
Package Content
3-pin plug to 4-pin Molex adapter, 4 screws
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
27 mm
Fan Bearing
Fluid bearing
Rotation Speed
300-800 rpm
Air Flow
16.6-43.03 cfm
Noise Level
4,0 - 14,5 dBA
Power Connector
2 x 4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Features
Sealed Precision Fluid Bearing (FDB), integrated anti-vibration pads, RGB LED
Dimensions (WxDxH)
12 cm x 12 cm x 2.7 cm
Weight
140 g
Product Type
Case fan
Package Content
Width
12 cm
Depth
12 cm
Height
2.7 cm
Weight
140 g
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
27 mm
Fan Bearing
Fluid bearing
Rotation Speed
300-800 rpm
Air Flow
16.6-43.03 cfm
Air Pressure
0.0763 - 0.49 mm
Noise Level
4,0 - 14,5 dBA
Power Connector
2 x 4-pin fan connector
Rated Voltage
12 V
Power Consumption
1.08 W