LG OLED77C51LA - 77" Diagonal Class C5 Series OLED TV - OLED evo AI - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR
Kategooria:
OLED-telerid
Tootekood:
OLED77C51LA
Tootja:
LG Electronics
Garantii:
24 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
×
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu
Kogus
Eeldatav tarne
Hind
KM
LV011
26
Teadmata
ACDLT1
17
Teadmata
EE799
4
Võrdle
0
Lisa võrdlusesse
Puhasta võrdlus
Leia sarnane toode
Toote omadused
Täielik spetsifikatsioon
Product Description
LG OLED77C51LA C5 Series - 77" OLED TV - OLED evo AI - 4K
Product Type
OLED TV - OLED evo AI - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2224429
Diagonal Class
77"
Platform
webOS
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Frame Rate & Enhancement Technology
120 Hz Native Refresh Rate, OLED Motion, Variable Refresh Rate (VRR), 144 Hz Refresh Rate
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LCD Backlight Technology
Pixel dimming
Image Aspect Ratio
16:9
Digital TV Tuner
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Internet Streaming Services
Google Cast, LG Channels
Picture Enhancements
Speaker System
2.2 channel
Sound Effects
Dynamic Sound Booster
Platform
Google Home, ThinQ, Apple Home
USB
3 ports
Included Accessories
LG MR25GA remote control
Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Energy Class
Class F
Power Consumption Stand by
0.5 watt
Dimensions (WxDxH) - without stand
177.1 cm x 4.71 cm x 98.2 cm
Weight
23.5 kg
Product Type
Energy Label QR Code URL
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
125 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
326 kWh/1000h
Diagonal Class
77"
Series
C5 Series
Model Year
2025
webOS
Operating System
webOS 25
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Video Processor
?9 Gen 8 AI 4K
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode, HGIG Mode
Picture Enhancements
Design
Ultra Thin Design
Dimensions
Without stand
Width
177.1 cm
Depth
4.71 cm
Height
98.2 cm
Weight
23.5 kg
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
Pixel dimming
Response Time
0.1 ms
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Flat Panel Mount Interface
300 x 200 mm