AOC Gaming 25G3ZM/BK - G3 Series - LED monitor - gaming - 25" (24.5" viewable) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - black, red
Kategooria: Arvutimonitorid
Tootekood: 25G3ZM/BK
Tootja: AOC
Garantii: 12 - 36 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu Kogus Eeldatav tarne Hind
KM
ACDLT1 100 18.05.2026 Teadmata 141,03
EE799 103 18.05.2026 Teadmata 146,03
PL111 30 20.05.2026 Teadmata 157,65
KOSEE1 24 20.05.2026 Teadmata 161,46
PL160 50 20.05.2026 Teadmata 177,88
JCBBT2 25 27.05.2026 Teadmata 179,07
ALSFI1 15 19.05.2026 Teadmata 272,76
DK773  358  01.06.2026 Teadmata 197,66
DK773 0 Teadmata 197,66
Product Description
AOC Gaming 25G3ZM/BK - G3 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 25"
Device Type
LED-backlit LCD monitor - 25"
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1336815
Energy Class
Class E
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync Premium
Panel Type
VA
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 240 Hz
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1 / 80000000:1 (dynamic)
Response Time
1 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (MPRT)
Gaming
Yes
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
100% sRGB (CIE 1931), 92% DCI-P3 (CIE 1976)
Input Connectors
2xHDMI, DisplayPort
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Screen Coating
Anti-glare
Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour
Black, red
Dimensions (WxDxH) - with stand
55.73 cm x 25.88 cm x 37.8 cm
Weight
4.24 kg
Manufacturer Warranty
3-year warranty
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Energy Class
Class E
Diagonal Size
25"
Viewable Size
24.5"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync Premium
Panel Type
VA
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Pixel Per Inch
90
Brightness
300 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1 / 80000000:1 (dynamic)
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
Response Time
Vertical Refresh Rate
48 - 240 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 255 kHz
Gaming
Yes
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare
Backlight Technology
WLED
OSD Languages
Features
Colour
Black, red
Dimensions (WxDxH)
55.73 cm x 25.88 cm x 37.8 cm - with stand
Weight
4.24 kg
Interfaces
2 x HDMI ¦ 2 x DisplayPort 1.2 ¦ Headphones
Display Position Adjustments
Tilt Angle
-5/+23
Swivel Angle
60
Height Adjustment
130 mm
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm