StarTech Rackmount KVM Console HD 1080p, Single Port VGA KVM with 17" LCD Monitor for Server Rack, Fully Featured 1U LCD KVM Drawer with Cables & Hardware, USB Support, 50,000 MTBF - 17in. LCD KVM Console (RKCONS17HD) - KVM konzole s přepínač KVM - 1 porty - USB - 17.3" - připevnitelný na regál - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - 300 cd/m2 - 800:1 - VGA - černá - 1U
Kategorie Konzole
Kód produktu RKCONS17HD
Výrobce StarTech
Obrázky jsou pouze pro ilustrativní účely
Sklad ks skladem Očekávané dodání Cena
DPH
CZ015 1 15.05.2026 Upřesníme 23 775,57
DE748 0 Upřesníme 28 044,47
DK773 0 Upřesníme 33 311,19
Popis výrobku
StarTech Rackmount KVM Console HD 1080p, Single Port VGA KVM with 17" LCD Monitor for Server Rack, Fully Featured 1U LCD KVM Drawer with Cables & Hardware, USB Support, 50,000 MTBF - 17in. LCD KVM Console (RKCONS17HD) - KVM konzole - Full HD (1080p) - 17.3"
Typ zařízení
KVM konzole - 17.3"
KVM spínač
USB - 1 porty
Vlastnosti
Klávesnice, dotyková podložka
Poměr stran
16:9
Nativní rozlišení
Full HD (1080p) 1920 x 1080 při 60 Hz
Rozteč pixelů
0.1989 mm
Jas
300 cd/m2
Kontrastní poměr
800:1
Podpora barev
262.144 barev
Vstupní konektory
VGA
Napětí
AC 120/230 V
Barva
Černá
Rozměry (ŠxHxV)
48.3 cm x 56.5 cm x 4.3 cm
Výška (regálové jednotky)
1U
Váha
13.7 kg
Lokalizace
Austrálie, Japonsko, Nový Zéland, Velká Británie, Evropa, Severní Asie
Vyhovující standardům
UL, FCC, RoHS, PSE Mark
Záruka výrobce
Záruka 2 roky
Typ displeje
KVM konzole / Aktivní matice TFT
Velikost úhlopříčky
17.3"
Poměr stran
16:9
Nativní rozlišení
Rozteč pixelů
0.1989 mm
Jas
300 cd/m2
Kontrastní poměr
800:1
Podpora barev
262.144 barev
Horizontální úhel pohledu
170
Vertikální úhel pohledu
170
Barva
Černá
Rozměry (ŠxHxV)
48.3 cm x 56.5 cm x 4.3 cm
Výška (regálové jednotky)
1U
Váha
13.7 kg
Typ
Klávesnice, dotyková podložka
Typ
Přepínač KVM - 1 porty
Rozhraní klávesnice / myš
USB
Max. rozlišení
1080p @ 60 Hz
Rozhraní
VGA
Vlastnosti
Kontrolka LED
Dodávané příslušenství
8 x klecová matice M5, 8 x šroub M5, 2 x montážní kolejnice
Přiložené kabely
1 x kabel klávesnice/myš/video - 1.8 m
Sada pro upevnění na regál
Součástí balení
MTBF
50,000 hodiny
Odpovídající standardům
UL, FCC, RoHS, PSE Mark
Lokalizace
Vstupní napětí
AC 120/230 V
Spotřeba energie (typická)
13 Watt
Přepravní váha
16 kg
Servis a podpora
Omezená záruka - 2 roky
Min provozní teplota
0 °C
Maximální provozní teplota
40 °C
Provozní rozsah vlhkosti
10 - 80% (nekondenzující)