AOC Gaming Q27G4SDR - G4 Series - OLED-beeldscherm - spelen - 27" (26.5" zichtbaar) - 2560 x 1440 QHD @ 360 Hz - 1000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - zwart, rood
Categorie Computermonitoren
Code: Q27G4SDR
Merk AOC
Garantie Onbekend
Alleen ter illustratie
Voorraad Aantal Verwachte levertijd Prijs
BTW
IMBE2 0 Onbekend 549,86
TDBE 0 Onbekend 570,43
Productbeschrijving
AOC Gaming Q27G4SDR - G4 Series - OLED-beeldscherm - QHD - 27" - HDR
Type apparaat
OLED-beeldscherm - 27"
Energieklasse
Klasse F
Aanpasbare synchronisatietechnologie
NVIDIA G-SYNC Compatible
Voorzieningen
USB 3.2-hub
Aspectverhouding
16:9
Native resolutie
QHD 2560 x 1440 bij 360 Hz
Pixel Pitch
0.2292 mm
Contrastverhouding
1000:1
Geschikt voor HDR
DisplayHDR 400 True Black
Responstijd
0,03 ms (grijs-naar-grijs)
Spelen
Ja
Kleurondersteuning
1,07 miljard kleuren
Kleurengamma
98% Adobe RGB (CIE 1976), 99.1% DCI-P3 (CIE 1976), 147.6% sRGB (CIE 1931)
Invoerconnectors
2xHDMI, DisplayPort
Weergave positieaanpassingen
Hoogte, as (draaiend), draaibaar, tilt
Schermtoplaag
2H Hard Coating, antiglans
Kleur
Zwart, rood
Afmetingen (BxDxH) - met standaard (hoogste stand)
60.93 cm x 24 cm x 53.77 cm
Gewicht
6.87 kg
Conformiteitsnormen
Garantie van de fabrikant
3 jaar garantie
Display-type
OLED-beeldscherm / Quantum Dot OLED
Energieklasse
Klasse F
Energieklasse (HDR)
Klasse G
Diagonale afmeting
27"
Weergavegrootte
26.5"
NVIDIA G-SYNC Compatible
Ingebouwde apparaten
USB 3.2-hub
Aspectverhouding
16:9
Native resolutie
QHD 2560 x 1440 bij 360 Hz
Pixel Pitch
0.2292 mm
Pixel Per Inch
108.79
Contrastverhouding
HDR-certificatie
DisplayHDR 400 True Black
Kleurondersteuning
1,07 miljard kleuren
Kleurengamma
Responstijd
0,03 ms (grijs-naar-grijs)
Verticale snelheid van verversen
48 - 360 Hz
Horizontale snelheid van verversen
30 - 510 kHz
Spelen
Ja
Horizontale kijkhoek
178
Verticale kijkhoek
178
Schermtoplaag
2H Hard Coating, antiglans
Functies
3-zijdig zonder frame, Anti-knippertechnologie, MultiView, PBP, PIP-ondersteuning, Low Input Lag
Kleur
Zwart, rood
Afmetingen (BxDxH)
60.93 cm x 24 cm x 53.77 cm - met standaard (hoogste stand)
Gewicht
6.87 kg
Interfaces
Weergave positieaanpassingen
Kantelhoek
Draaihoek
60
Rotatiehoek
180
Hoogte Aanpassing
130 mm
VESA-montageverbinding
100 x 100 mm