Sony Bravia Professional Displays FW-65BZ30L - 65" diagonale klasse BZ30L Series led-achtergrondverlichting lcd-scherm - digital signage-technologie - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Code: FW-65BZ30L
Merk Sony
Garantie Onbekend
Alleen ter illustratie
Voorraad Aantal Verwachte levertijd Prijs
BTW
TDBE 24 18/05/2026 Onbekend 1.002,30
DE748 27 19/05/2026 Onbekend 1.344,00
Productbeschrijving
Sony Bravia Professional Displays FW-65BZ30L BZ30L Series - 65" led-achtergrondverlichting lcd-scherm - 4K - voor digital signage-technologie
Producttype
Led-achtergrondverlichting lcd-scherm plat scherm
Webadres met QR-code voor energielabel
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1392994
Diagonale klasse
65"
Commercieel gebruik
Ja - digital signage-technologie
Platform
Android TV
Resolutie
3840 x 2160
Afmeting beeldscherm
4K UHD (2160p)
Invoer videoindelingen
480p, 720p, 1080i, 1080p, 4K UHD (3840 x 2160), DCI 4K (4096 x 2160)
HDR-indeling
HDR10, Dolby Vision
HDR-technologie
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Framesnelheid- en verbeteringstechnologie
Motionflow XR 240-technologie, 60 Hz Native Refresh Rate
Video-interface
Composiet, HDMI
Aantal HDMI-poorten
4 poorten
Verbinding
Wi-Fi, LAN
Technologie
IPS
LCD tegenlicht-technologie
Direct LED omgeving dimmen
Hoogte-breedteverhouding van beeld
16:9
Tv-ontvanger
Geen ontvanger
Commerciële Kenmerken
Beeldverbeteringen
4K X-Reality PRO Engine, 92% DCI-P3-kleurengamma
Speaker Systeem
2 luidsprekers
Opslagcapaciteit
16 GB
USB
2 poorten
Energieklasse
Klasse F
Energieverbruik tijdens gebruik
230 Watt
Stroomverbruik stand-by
0.5 Watt
Afmetingen (BxDxH) - zonder standaard
146.2 cm x 7.1 cm x 84.2 cm
Gewicht
21.2 kg
Producttype
Energieklasse
Klasse F
Energieklasse (HDR)
Klasse G
230 Watt
Stroomverbruik SDR (aan-modus)
113 kWh/1000u
Stroomverbruik HDR (aan-modus)
155 kWh/1000u
Diagonale klasse
65"
Commercieel gebruik
Serie
BZ30L Series
Platform
Android TV
Besturingssysteem
Geschikt voor HDR
Ja
HDR-indeling
HDR10, Dolby Vision
HDR-technologie
Hybrid Log-Gamma (HLG)
Videoprocessor
4K HDR X1
Tv-ontvanger
Geen ontvanger
Aanwezigheid van TV-tuner
Nee
Video-interface
Composiet, HDMI
Aantal HDMI-poorten
4 poorten
Modi
Staande stand, energiebesparende modus, Pro Mode
Beeldverbeteringen
Afmetingen
Zonder standaard
Breedte
146.2 cm
Diepte
7.1 cm
Hoogte
84.2 cm
Gewicht
21.2 kg
LCD-displaytechnologie
IPS
Resolutie
3840 x 2160
Afmeting beeldscherm
4K UHD (2160p)
16:9
LCD tegenlicht-technologie
Direct LED - omgeving dimmen
Deklaag
1% nevel
Beeldcontrastverhouding
1200:1
Dynamische contrastratio
Helderheid
440 cd/m²
Beeldhoek
178 graden
Kijkhoek (verticaal)
178 graden
Responstijd
8 ms
Commerciële Kenmerken
Werkingsuren/-dagen
24 / 7
Voorzieningen
Standaard
Optioneel
Ontwerp van de standaard
Tafelmodel
Interface bevestiging plat paneel
300 x 300 mm