AOC Gaming C32G42ZE - G4 Series - LED-monitor - spelen - gebogen - 32" (31.5" zichtbaar) - 1920 x 1080 Full HD @ 240 Hz - VA - 300 cd/m² - 3500:1 - HDR10 - 0.3 ms - HDMI, DisplayPort - zwart, rood
Categorie Computermonitoren
Code: C32G42ZE
Merk AOC
Garantie Onbekend
Alleen ter illustratie
Voorraad Aantal Verwachte levertijd Prijs
BTW
IMBE2 0 Onbekend 241,78
TDBE 0 Onbekend 255,47
Productbeschrijving
AOC Gaming C32G42ZE - G4 Series - LED-monitor - gebogen - 32" - HDR
Type apparaat
LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting - 32"
Webadres met QR-code voor energielabel
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2508721
Energieklasse
Klasse F
Gebogen scherm
Ja
Aanpasbare synchronisatietechnologie
VESA Adaptive-Sync
Paneeltype
VA
Aspectverhouding
16:9
Native resolutie
Full HD 1920 x 1080 bij 240 Hz
Pixel Pitch
0.36375 mm
Helderheid
300 cd/m²
Contrastverhouding
3500:1
Geschikt voor HDR
HDR10
Responstijd
4 ms (grijs-op-grijs), 0,3 ms (MPRT)
Spelen
Ja
Kleurondersteuning
16,7 miljoen kleuren
Kleurengamma
118.3% sRGB (CIE 1931), 86.4% NTSC (CIE 1976), 87.7% Adobe RGB (CIE 1976)
Invoerconnectors
HDMI, DisplayPort
Weergave positieaanpassingen
Tilt
Kleur
Zwart, rood
Afmetingen (BxDxH) - met standaard
70.94 cm x 26.53 cm x 52.38 cm
Gewicht
6.92 kg
Conformiteitsnormen
TUV-laag blauw licht, WEEE, REACH, RoHS, CB, TUV Bauart, ISO 9241-307, EAC, FCC, UKCA
Garantie van de fabrikant
3 jaar garantie
Display-type
LCD-monitor met LED-achtergrondverlichting / TFT actieve matrix
Energieklasse
Klasse F
Energieklasse (HDR)
Klasse G
Diagonale afmeting
32"
Weergavegrootte
31.5"
Gebogen scherm
Ja (1500R)
VESA Adaptive-Sync
Paneeltype
VA
Aspectverhouding
16:9
Native resolutie
Full HD 1920 x 1080 bij 240 Hz
Pixel Pitch
0.36375 mm
Pixel Per Inch
69.93
Helderheid
300 cd/m²
Contrastverhouding
HDR-indeling
HDR10
Kleurondersteuning
16,7 miljoen kleuren
Kleurengamma
Responstijd
Verticale snelheid van verversen
48 - 260 Hz
Horizontale snelheid van verversen
30 - 290 kHz
Spelen
Horizontale kijkhoek
178
Verticale kijkhoek
178
Achtergrondverlichtingtechnologie
WLED
Functies
Kleur
Zwart, rood
Afmetingen (BxDxH)
70.94 cm x 26.53 cm x 52.38 cm - met standaard
Gewicht
6.92 kg
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) ¦ Audio-uitgang (mini-jack)
Weergave positieaanpassingen
Tilt
Kantelhoek
-3/+21
VESA-montageverbinding
100 x 100 mm