Neomounts FPMA-VESA100 - Montagekomponente (VESA Adapterplatte) - für LCD-Display - Schwarz - Bildschirmgröße: 25.4-76.2 cm (10"-30")
Produktcode FPMA-VESA100
Marke NewStar
Garantie 60 Monate
Die Bilder können vom Original abweichen
Lager Stk. vor. Lieferdatum Preis
MwSt.
AT094 9 22.05.2026 Zulauf unbekannt 12,53
KOSAT 46 27.05.2026 Zulauf unbekannt 45,66
TDAT1 0 Zulauf unbekannt 14,02
DK773 0 Zulauf unbekannt 29,12
Marketing Beschreibung
The Neomounts by Newstar VESA adapter, model FPMA-VESA100 allows a VESA mount with 75x75 mm interface to be used with displays with VESA hole patterns of 100x100. Ideal when flat screen needs different VESA pattern to select wall-, desk- or ceiling mount. Neomounts by Newstar FPMA-VESA100 is suitable for screens up to 30" (75 cm). The weight capacity of this product is 25 kg each screen. Depth of this adapter is 3 millimetres only. The adapter is suitable for screens that meet VESA hole pattern 100x100 mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts by Newstar VESA adapter plates. All installation material is included with the product.
Produktbeschreibung
Neomounts FPMA-VESA100 Montagekomponente - für LCD-Display - Schwarz
Produkttyp
Montagekomponente
Montagekomponenten
VESA Adapterplatte
Abmessungen (Breite x Tiefe x Höhe)
0.3 cm
Empfohlene Verwendung
LCD-Display
Empfohlene Display-Größe
25.4-76.2 cm (10"-30")
VESA-Halterung
Bis zu 100 x 100 mm, ab 75 x 75 mm
Max. Ladegewicht
25 kg
Farbe
Schwarz
Herstellergarantie
5 Jahre Garantie
Tiefe
0.3 cm
Farbe
Schwarz
Typ
Montagekomponente
Montagekomponenten
VESA Adapterplatte
Empfohlene Verwendung
LCD-Display
VESA-Halterung
Empfohlene Display-Größe
25.4-76.2 cm (10"-30")