AOC Gaming CU34G2XP/BK - LED monitor - gaming - curved - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - VA - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - black
Koda CU34G2XP/BK
Znamka AOC
Garancija 12 - 36 mesecev
Slike so simbolične.
Skladišče Zaloga (kos) Dob. rok Cena
DDV
ASBSI 26 15. 05. 2026 📞 pokličite nas 398,38
PL111 22 19. 05. 2026 📞 pokličite nas 445,69
JCBEX2 20 25. 05. 2026 📞 pokličite nas 446,59
APIDE 20 22. 05. 2026 📞 pokličite nas 446,65
EXSI 0 📞 pokličite nas 397,45
DE748 0 📞 pokličite nas 451,01
Product Description
AOC Gaming CU34G2XP/BK - LED monitor - curved - 34" - HDR
Device Type
LED-backlit LCD monitor - 34"
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1698210
Energy Class
Class G
Curved Screen
Yes
Panel Type
VA
Aspect Ratio
21:9
Native Resolution
WQHD 3440 x 1440 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.23175 mm
Contrast Ratio
4000:1 / 80000000:1 (dynamic)
HDR Capable
DisplayHDR 400
Response Time
1 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT), 0.5 ms (grey-to-grey min)
Gaming
Yes
Colour Gamut
Input Connectors
2xHDMI, 2xDisplayPort
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt
Screen Coating
Haze 25%, 3H Hard Coating, anti-glare
Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Colour
Black
Dimensions (WxDxH) - with stand
80.83 cm x 23.74 cm x 52.82 cm
Weight
8.02 kg
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Diagonal Size
34"
Curved Screen
Yes (1500R)
Panel Type
VA
Aspect Ratio
21:9
Native Resolution
WQHD 3440 x 1440 at 180 Hz
Pixel Pitch
0.23175 mm
Pixel Per Inch
109.7
Contrast Ratio
4000:1 / 80000000:1 (dynamic)
HDR Certification
DisplayHDR 400
Colour Gamut
Response Time
Gaming
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Backlight Technology
WLED
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
80.83 cm x 23.74 cm x 52.82 cm - with stand
Weight
8.02 kg
Interfaces
2 x HDMI (HDCP 2.2) ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ Audio line-out ¦ 4 x USB downstream
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt
Tilt Angle
3.5/21.5
Swivel Angle
60
Height Adjustment
130 mm