Spesielle Nettverkskabler

Spesielle Nettverkskabler –  – 341936 Intellinet - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - med støvel, uten hindringer - hvit
SKU
341936
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   59 to. 08.10 110,04
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC50CMWH StarTech.com 50cm CAT6 Ethernet Cable - White Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC50CMWH) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formstøpt, uten hindringer, flertrådet - hvit
SKU
N6PATC50CMWH
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   14 to. 08.10 119,88
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC50CMRD StarTech.com 50cm CAT6 Ethernet Cable - Red Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC50CMRD) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formstøpt, uten hindringer, flertrådet - rød
SKU
N6PATC50CMRD
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   39 to. 08.10 119,88
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC50CMOR StarTech.com 50cm CAT6 Ethernet Cable - Orange Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC50CMOR) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - formstøpt, uten hindringer, flertrådet - oransje
SKU
N6PATC50CMOR
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   46 to. 08.10 119,88
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC50CMYL StarTech.com 50cm CAT6 Ethernet Cable - Yellow Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC50CMYL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - gul
SKU
N6PATC50CMYL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   36 to. 08.10 119,88
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC50CMPL StarTech.com 50cm CAT6 Ethernet Cable - Purple Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC50CMPL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 50 cm - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - purpur
SKU
N6PATC50CMPL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   65 to. 08.10 119,88
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC1MPL StarTech.com 1m CAT6 Ethernet Cable - Purple Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC1MPL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 1 m - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - purpur
SKU
N6PATC1MPL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   101 to. 08.10 132,48
Spesielle Nettverkskabler –  – 45PAT5MGN StarTech.com 5m Green Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 5 m - UTP - CAT 5e - uten hindringer, flertrådet - grønn
SKU
45PAT5MGN
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   5 to. 08.10 153,89
Spesielle Nettverkskabler –  – 45PAT5MYL StarTech.com 5m Yellow Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 5 m - UTP - CAT 5e - uten hindringer, flertrådet - gul
SKU
45PAT5MYL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   17 to. 08.10 153,89
Spesielle Nettverkskabler –  – 45PAT5MRD StarTech.com 5m Red Cat5e / Cat 5 Snagless Ethernet Patch Cable 5 m - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 5 m - UTP - CAT 5e - uten hindringer, flertrådet - rød
SKU
45PAT5MRD
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   35 to. 08.10 156,67
Spesielle Nettverkskabler –  – 319874 Intellinet Network Patch Cable, Cat5e, 7.5m, Blue, CCA, U / UTP, PVC, RJ45, Gold Plated Contacts, Snagless, Booted, Polybag - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 7.5 m - UTP - CAT 5e - med støvel - blå
SKU
319874
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   20 to. 08.10 168,00
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC3MPL StarTech.com 3m CAT6 Ethernet Cable - Purple Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC3MPL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 3 m - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - purpur
SKU
N6PATC3MPL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   66 to. 08.10 175,82
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC5MYL StarTech.com 5m CAT6 Ethernet Cable - Yellow Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC5MYL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 5 m - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - gul
SKU
N6PATC5MYL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   17 to. 08.10 191,19
Spesielle Nettverkskabler –  – ROLLOVERMM6 StarTech.com Cisco Console Rollover Cable - RJ45 Ethernet - Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 6 ft - molded, flat - blue - ROLLOVERMM6 - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 1.8 m - formstøpt, flat - blå
SKU
ROLLOVERMM6
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   9 to. 08.10 197,23
Spesielle Nettverkskabler –  – N6PATC10MPL StarTech.com 10m CAT6 Ethernet Cable - Purple Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL / TIA (N6PATC10MPL) - Nettverkskabel - RJ-45 (hann) til RJ-45 (hann) - 10 m - UTP - CAT 6 - uten hindringer, flertrådet - purpur
SKU
N6PATC10MPL
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   30 to. 08.10 285,94
Spesielle Nettverkskabler –  – FIBSTSC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - ST / SC - OM1 - ST to SC Fiber Patch Cable (FIBSTSC1) - Nettverkskabel - ST flermodus (hann) til SC flermodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBSTSC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   3 to. 08.10 294,00
Spesielle Nettverkskabler –  – 50FIBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   5 to. 08.10 327,52
Spesielle Nettverkskabler –  – FIBLCST2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - LC / ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST2) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBLCST2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   215 to. 08.10 330,29
Spesielle Nettverkskabler –  – 50FIBLCLC2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC2) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   23 to. 08.10 343,90
Spesielle Nettverkskabler –  – 50FIBLCSC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til SC flermodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC
SKU
50FIBLCSC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   16 to. 08.10 343,90