Fiberkabler

Fiberkabler –  – FIBSTSC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 LSZH - ST / SC - Nettverkskabel - ST flermodus (hann) til SC flermodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBSTSC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   26 ma. 25.11 235,14
Fiberkabler –  – FIBLCST1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 LSZH - LC / ST - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - oransje
SKU
FIBLCST1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   159 ma. 25.11 247,52
Fiberkabler –  – 50FIBLCST1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje
SKU
50FIBLCST1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   24 ma. 25.11 251,21
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: ET91000LC
SKU
50FIBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   85 ma. 25.11 261,21
Fiberkabler –  – 50FIBLCST2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje
SKU
50FIBLCST2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   5 ma. 25.11 261,44
INTMX   2 ma. 25.11 453,44
Fiberkabler –  – FIBLCST2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 LSZH - LC / ST - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBLCST2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   209 ma. 25.11 263,82
Fiberkabler –  – 50FIBLCSC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / SC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til SC flermodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner
SKU
50FIBLCSC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   10 ma. 25.11 276,86
Fiberkabler –  – FIBLCST3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 LSZH - LC / ST - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBLCST3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   191 ma. 25.11 276,86
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner
SKU
50FIBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   16 ma. 25.11 277,74
Fiberkabler –  – A50FBLCLC1 StarTech.com 1m LC Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - MM Duplex 50 / 125 - LSZH - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - akvamarin
SKU
A50FBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   192 ma. 25.11 292,29
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner
SKU
50FIBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   29 ma. 25.11 294,25
INTMX   10 ma. 25.11 506,30
Fiberkabler –  – 50FIBLCST5 StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje
SKU
50FIBLCST5
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   6 ma. 25.11 312,07
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC5 StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner
SKU
50FIBLCLC5
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   28 ma. 25.11 325,11
INTMX   10 ma. 25.11 541,12
Fiberkabler –  – SMFIBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 / 125 LSZH - LC / LC - Koblingskabel - LC-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1 - formstøpt - gul
SKU
SMFIBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   43 ma. 25.11 335,76
Fiberkabler –  – A50FBLCLC3 StarTech.com 3m LC Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - MM Duplex 50 / 125 - LSZH - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin
SKU
A50FBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   182 ma. 25.11 356,62
Fiberkabler –  – 450FBLCLC1 StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable - 100 Gb - 50 / 125 - LSZH - LC / LC - 1 m - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - akvamarin
SKU
450FBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   151 ma. 25.11 363,36
Fiberkabler –  – 450FBLCLC2 StarTech.com 2m Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable- 50 / 125 - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - akvamarin
SKU
450FBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   55 ma. 25.11 388,57
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC10 StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 10 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - oransje
SKU
50FIBLCLC10
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   10 ma. 25.11 396,18
Fiberkabler –  – A50FBLCLC7 StarTech.com 7m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 7 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin
SKU
A50FBLCLC7
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   16 ma. 25.11 451,60
Fiberkabler –  – 450FBLCLC3 StarTech.com 3m Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber Optic Cable- 50 / 125 - LC / LC - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - akvamarin
SKU
450FBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   57 ma. 25.11 465,29