Fiberkabler

Fiberkabler –  – FIBSTSC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - ST / SC - OM1 - ST to SC Fiber Patch Cable (FIBSTSC1) - Nettverkskabel - ST flermodus (hann) til SC flermodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBSTSC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   3 on. 07.10 294,00
Fiberkabler –  – FIBLCST1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - LC / ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST1) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner - oransje
SKU
FIBLCST1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   159 on. 07.10 309,38
Fiberkabler –  – 50FIBLCST1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje - for P / N: MCM1110MMLC
SKU
50FIBLCST1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   19 on. 07.10 315,42
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC1) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   5 on. 07.10 327,52
Fiberkabler –  – 50FIBLCST2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje - for P / N: MCM1110MMLC
SKU
50FIBLCST2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   7 on. 07.10 328,28
Fiberkabler –  – FIBLCST2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - LC / ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST2) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBLCST2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   215 on. 07.10 330,29
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable (50FIBLCLC2) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   23 on. 07.10 343,90
Fiberkabler –  – 50FIBLCSC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til SC flermodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC
SKU
50FIBLCSC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   16 on. 07.10 343,90
Fiberkabler –  – FIBLCST3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5 / 125 - LSZH - OM1 - LC to ST Cat6 Patch Cable (FIBLCST3) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til ST flermodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 62,5 / 125 mikroner
SKU
FIBLCST3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   182 on. 07.10 343,90
Fiberkabler –  – A50FBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - akvamarin - for P / N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST
SKU
A50FBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   152 on. 07.10 362,54
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   39 on. 07.10 376,67
Fiberkabler –  – 50FIBLCST5 StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Koblingskabel - ST flermodus (hann) til LC multimodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM2 - formstøpt - oransje - for P / N: MCM1110MMLC
SKU
50FIBLCST5
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   9 on. 07.10 388,26
Fiberkabler –  – A50FBLCLC2 StarTech.com 2m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - akvamarin - for P / N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST
SKU
A50FBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   12 on. 07.10 399,09
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC5 StarTech.com 5m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 5 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC5
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   10 on. 07.10 403,62
Fiberkabler –  – SMFIBLCLC1 StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9 / 125 - LSZH - LC / LC - OS1 - LC to LC Fiber Patch Cable (SMFIBLCLC1) - Koblingskabel - LC-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus (hann) - 1 m - fiberoptisk - 9 / 125 micron - OS1 - formstøpt - gul - for P / N: SFP100BBXDST, SFP100BBXUST, SFP10GBBXDST, SFP10GBBXUST, SFP10GBLRST, SFP10GBZRST
SKU
SMFIBLCLC1
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   38 on. 07.10 416,73
Fiberkabler –  – A50FBLCLC3 StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM3 - LC to LC Fiber Patch Cable - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin - for P / N: J9152AST, MASFP10GBSR, SFP10GBLRMST, SFP10GBSRST, SFP10GSRSST, SFP10GSRXST
SKU
A50FBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   100 on. 07.10 440,67
Fiberkabler –  – 450FBLCLC2 StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 2m / 6 ft - 100 Gb - 50 / 125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC2) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 2 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - akvamarin
SKU
450FBLCLC2
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   53 on. 07.10 479,48
Fiberkabler –  – 50FIBLCLC10 StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50 / 125 - LSZH - LC / LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 10 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - oransje - for P / N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
SKU
50FIBLCLC10
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   10 on. 07.10 487,79
Fiberkabler –  – A50FBLCLC7 StarTech.com 7m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Aqua - 50 / 125 - LSZH Fiber Optic Cable - 10Gb (A50FBLCLC7) - Koblingskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 7 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM3 - halogenfri - akvamarin
SKU
A50FBLCLC7
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   2 on. 07.10 537,19
Fiberkabler –  – 450FBLCLC3 StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 3m / 9 ft - 100 Gb - 50 / 125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC3) - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til LC multimodus (hann) - 3 m - fiberoptisk - 50 / 125 mikroner - OM4 - akvamarin
SKU
450FBLCLC3
lager Ant Forventet levering Pris
IMMX   35 on. 07.10 569,19