Triton RAB-PD-X10-A1 - Power distribution strip (rack-mountable) - AC 230 V - input: IEC 60320 C14 - output connectors: 14 - 1U - 19" - RAL 9005
Κωδικός RAB-PD-X10-A1
Μάρκα Triton Pardubice
Εγγύηση 12 - 24 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
CZ017 7 21/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 76,44
CZ016 4 21/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 141,51
DK773  11  4/6/2026 ~ 4 εβδομάδες 86,43
DK773 0 ~ 4 εβδομάδες 86,43
Product Description
Triton RAB-PD-X10-A1 - power distribution strip
Device Type
Power distribution strip - rack-mountable
Rack Size
19" - 1U
Input Voltage
AC 230 V
Input Connectors
1 x power IEC 60320 C14
Output connectors
14 x power IEC 60320 C13
Colour
RAL 9005
Device Type
Height (Rack Units)
1U
Rack Size
19"
Colour
RAL 9005
Input Voltage
AC 230 V
Input Connectors
1 x power IEC 60320 C14
Power Output Connectors Details
14 x power IEC 60320 C13
Max Electric Current
10 A