Neomounts DS75S-950BL2 NEXT One - Mounting kit (monitor arm, clamp mounting base, grommet mount) - full-motion - for 2 LCD displays - aluminium - black - screen size: 17"-32" - desk-mountable
Κωδικός DS75S-950BL2
Μάρκα Neomounts
Εγγύηση 60 - 120 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
DK773 4 25/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 306,76
DK773 0 ~ 4 εβδομάδες 306,76
Product Description
Neomounts DS75S-950BL2 NEXT One mounting kit - full-motion - for 2 LCD displays - black
Product Type
Mounting kit (full-motion) - desk-mountable
Mounting Components
Monitor arm, clamp mounting base, grommet mount
Dimensions (WxDxH)
83.3 cm x 73.9 cm x 58.6 cm
Adjustable Width
107.4 cm
Adjustable Depth
17.3-71 cm
Adjustable Height
Tilt
-60° to 60°
Rotation
-180° to 180°
Swivel
-90° to 90°
Adjustments
Height, width, depth, tilt, swivel, rotation
Recommended Use
2 LCD displays
Recommended Display Size
17"-32"
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Max Load Weight
16 kg
Material
Aluminium
Colour
Black
Package Content
Installation hardware kit
Manufacturer Warranty
10 years warranty
Width
83.3 cm
Depth
73.9 cm
Height
58.6 cm
Adjustable Width
Adjustable Depth
Adjustable Height
Material
Aluminium
Colour
Black
Package Content
Installation hardware kit
Type
Mounting kit
Mounting Components
Design
Full-motion
Recommended Use
2 LCD displays
Placing / Mounting
Desk-mountable
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
17"-32"