LG 27MR400-B - MR400 Series - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - matte black
Κατηγορία Οθόνες Η/Υ
Κωδικός 27MR400-B
Μάρκα LG Electronics
Εγγύηση 12 Μήνες
Μόνο χάριν παραδείγματος.
Απόθεμα Ποσ Εκτιμώμενη παράδοση Τιμή
ΦΠΑ
DK773 2 25/5/2026 ~ 4 εβδομάδες 167,68
ELKRO 0 ~ 4 εβδομάδες 132,34
DK773 0 ~ 4 εβδομάδες 167,68
Product Description
LG 27MR400-B - MR400 Series - LED monitor - Full HD (1080p) - 27"
Device Type
LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1678366
Energy Class
Class E
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Hz, HDMI: 100 Hz)
Pixel Pitch
0.31 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1 / 5000000:1 (dynamic)
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC
Input Connectors
HDMI, VGA
Display Position Adjustments
Tilt
Screen Coating
Anti-glare
Colour
Matte black
Compliant Standards
FCC Class B certified, CB, CEC, ERP, HDCP 1.4, UL/cUL, TUV-TYPE
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Energy Class
Class E
Diagonal Size
27"
Adaptive-Sync Technology
AMD FreeSync
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:9
Native Resolution
Pixel Pitch
0.31 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1 / 5000000:1 (dynamic)
Colour Support
16.7 million colours
Colour Gamut
72% NTSC
Response Time
5 ms (grey-to-grey)
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare
Backlight Technology
LED backlight
Features
Colour
Matte black
Interfaces
HDMI (HDCP 1.4) ¦ VGA ¦ Headphones (mini-jack)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-3.5/+21.5
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm