Neomounts LFD-W2000 - Bracket - tilt - for LCD display - black - screen size: 60"-100" - wall-mountable
Kategooria:
TV ja monitori kinnitused
Tootekood:
LFD-W2000
Tootja:
Neomounts
Garantii:
60 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
×
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu
Kogus
Eeldatav tarne
Hind
KM
JCBBT2
6
Teadmata
189,98
DK773
0
Teadmata
Võrdle
Lisa võrdlusesse
Puhasta võrdlus
Leia sarnane toode
Toote omadused
Täielik spetsifikatsioon
Product Description
Neomounts LFD-W2000 bracket - tilt - for LCD display - black
Product Type
Bracket (tilt) - wall-mountable
Dimensions (WxDxH)
13 cm
Tilt
30°
Adjustments
Tilt
Recommended Use
LCD display
Recommended Display Size
60"-100"
VESA Mounting Interface
From 200 x 200 mm, up to 1000 x 800 mm
Max Load Weight
125 kg
Colour
Black
Manufacturer Warranty
5-year warranty
Depth
13 cm
Colour
Black
Type
Bracket
Design
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Wall-mountable
VESA Mounting Interface
Recommended Display Size
60"-100"