Neomounts FPMA-VESA200 - Mounting component (VESA adapter plate) - for LCD display - silver - screen size: 22"-42"
Tootekood: FPMA-VESA200
Tootja: Neomounts
Garantii: 60 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu Kogus Eeldatav tarne Hind
KM
JCBBT2 4 28.05.2026 Teadmata 45,99
DK773 0 Teadmata 32,04
Product Description
Neomounts FPMA-VESA200 mounting component - for LCD display - silver
Product Type
Mounting component
Mounting Components
VESA adapter plate
Dimensions (WxDxH)
0.3 cm
Recommended Use
LCD display
Recommended Display Size
22"-42"
VESA Mounting Interface
Up to 200 x 200 mm, from 50 x 50 mm
Max Load Weight
35 kg
Colour
Silver
Manufacturer Warranty
5-year warranty
Depth
0.3 cm
Colour
Silver
Type
Mounting component
Mounting Components
VESA adapter plate
Recommended Use
LCD display
VESA Mounting Interface
Recommended Display Size
22"-42"