Neomounts FPMA-C200 - Bracket - full-motion - for LCD display - silver - screen size: 10"-40" - ceiling mountable
Tootekood: FPMA-C200
Tootja: Neomounts
Garantii: 60 kuud
Tootepildid on illustratiivsed
Ladu Kogus Eeldatav tarne Hind
KM
JCBBT2 2 28.05.2026 Teadmata 182,99
DK773 0 Teadmata 176,07
Product Description
Neomounts FPMA-C200 bracket - full-motion - for LCD display - silver
Product Type
Bracket (full-motion) - ceiling mountable
Dimensions (WxDxH)
9 cm
Adjustable Height
64-104 cm
Tilt
180°
Rotation
360°
Swivel
180°
Adjustments
Height, tilt, swivel, rotation
Recommended Use
LCD display
Recommended Display Size
10"-40"
VESA Mounting Interface
Up to 200 x 200 mm, from 75 x 75 mm
Max Load Weight
20 kg
Colour
Silver
Manufacturer Warranty
5-year warranty
Depth
9 cm
Adjustable Height
64-104 cm
Colour
Silver
Type
Bracket
Design
Full-motion
Recommended Use
LCD display
Placing / Mounting
Ceiling mountable
VESA Mounting Interface
Cable Management
Integrated cable management
Recommended Display Size
10"-40"