AOC Gaming CU34G2XP/BK - LED monitor - hraní her - zakřivená - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 180 Hz - VA - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 1 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort - černá
Kód produktu CU34G2XP/BK
Výrobce AOC
Obrázky jsou pouze pro ilustrativní účely
Sklad ks skladem Očekávané dodání Cena
DPH
PL111 22 15.05.2026 Upřesníme 7 294,45
PL569 21 21.05.2026 Upřesníme 7 620,18
ACMLT 50 18.05.2026 Upřesníme 8 507,77
DSCDK 0 Upřesníme 6 983,56
DE748 0 Upřesníme 7 189,88
JCBEX 0 Upřesníme 7 582,81
DK773 0 Upřesníme 9 566,31
Popis výrobku
AOC Gaming CU34G2XP/BK - LED monitor - zakřivená - 34" - HDR
Typ zařízení
LCD monitor s LED podsvícením - 34"
URL QR kódu pro popis energie
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1698210
Energetická třída
Class G
Zakřivená obrazovka
Ano
Typ panelu
VA
Poměr stran
21:9
Nativní rozlišení
WQHD 3440 x 1440 při 180 Hz
Rozteč pixelů
0.23175 mm
Kontrastní poměr
4000:1 / 80000000:1 (dynamický)
Podpora HDR
DisplayHDR 400
Doba odezvy
1 ms (šedá na šedou), 1 ms (MPRT), 0,5 ms (šedá-šedá min.)
Hraní
Ano
Barevná škála
Vstupní konektory
2xHDMI, 2xDisplayPort
Úpravy polohy displeje
Výška, otočit, sklon
Povlak obrazovky
Zamlžení 25%, 3H Hard Coating, antireflexní
Napětí
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Barva
Černá
Rozměry (ŠxHxV) - s podstavcem
80.83 cm x 23.74 cm x 52.82 cm
Váha
8.02 kg
Typ displeje
LCD monitor s LED podsvícením / Aktivní matice TFT
URL QR kódu pro popis energie
Energetická třída
Class G
Energetická třída (HDR)
Velikost úhlopříčky
34"
Zakřivená obrazovka
Ano (1500R)
Typ panelu
VA
Poměr stran
21:9
Nativní rozlišení
WQHD 3440 x 1440 při 180 Hz
Rozteč pixelů
0.23175 mm
Pixely na palec
109.7
Kontrastní poměr
Certifikace HDR
DisplayHDR 400
Barevná škála
Doba odezvy
Hraní
Horizontální úhel pohledu
178
Vertikální úhel pohledu
178
Povlak obrazovky
Technologie podsvícení
WLED
Vlastnosti
Barva
Černá
Rozměry (ŠxHxV)
80.83 cm x 23.74 cm x 52.82 cm - s podstavcem
Váha
8.02 kg
Rozhraní
2 x HDMI (HDCP 2.2) ¦ 2 x DisplayPort 1.4 ¦ Audio výstup ¦ 4 x USB po proudu
Úpravy polohy displeje
Výška, otočit, sklon
Úhel naklonění
3.5/21.5
Úhel náklonu
60
Nastavitelná výška
130 mm