Apricorn Aegis Padlock DT ADT-3PL256-12TB - Vaste schijf - gecodeerd - 12 TB - extern (bureaublad) - 3.5" - USB 3.0 -buffer: 8 MB - FIPS 197, 256-bit AES-XTS
Code: ADT-3PL256-12TB
Merk Apricorn
Garantie 12 Maanden
Alleen ter illustratie
Voorraad Aantal Verwachte levertijd Prijs
BTW
DK773 1 20/05/2026 Onbekend 1.085,84
DK773 0 Onbekend 1.085,84
Productbeschrijving
Apricorn Aegis Padlock DT ADT-3PL256-12TB - vaste schijf - 12 TB - USB 3.0
Type
Vaste schijf - extern (bureaublad)
Capaciteit
12 TB
Hardwarecodering
Ja
Encryptie-algoritme
FIPS 197, 256-bit AES-XTS
Model
3.5"
Interface
USB 3.0
Gegevensoverdrachtsnelheid
5.0 Gbps (USB 3.0)
Grootte buffergeheugen
8 MB
Functies
Krachtbron
Inbegrepen AC-adapter
Afmetingen (BxDxH)
11.4 cm x 18.3 cm x 3.81 cm
Garantie van de fabrikant
1 jaar garantie
Type apparaat
Capaciteit
12 TB
Hardwarecodering
Ja
Encryptie-algoritme
FIPS 197, 256-bit AES-XTS
Model
3.5"
Interface
USB 3.0
Grootte buffergeheugen
8 MB
Functies
Breedte
11.4 cm
Diepte
18.3 cm
Hoogte
3.81 cm
Overdrachtsnelheid van interface
5.0 Gbps (USB 3.0)
Zoektijd
12 ms (gemiddeld)
Interfaces
1 x USB 3.0 - 9 pin USB Type B
Compatibele sleuf
3.5"
Krachtbron
Inbegrepen AC-adapter
Voeding
Netspanningsadapter
Vereiste netspanning
DC 12 V